Tygrysy -wizyta pszczelarza

Z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu gościli państwo Sobolewscy. Ostatnia cześć warsztatów miala na celu: pokazanie pszczół w specjalnym ulu, przymierzenia stroju pszczelarza oraz pożegnanie sie z pszczółka Mają przy wspólnej zabawie.

Tygrysy zajęły 2 miejsce w 3 braniewskim przeglądzie form tanecznych

Reprezentacja dzieci z grupy Tygrysy zajęła II miejsce w III braniewskim przeglądzie form tanecznych "Roztańczone Przedszkolaki". Opiekunem artystycznym była Pani Anna Abucewicz.

St. Patrick's Day

17 marca w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Świętego Patryka.

Tygrysy sieją rośliny

Wraz z nadejściem wiosny Tygryski posiały rzeżuchę, owies i posadziły cebulę. Teraz codziennie będą je podlewać oraz prowadzić obserwacje ich wzrostu.

Gimnastyka Tygrysków

Wszystkie ćwiczenia oraz zabawy ruchowe w przedszkolu mają za zadanie rozwijanie ogólnej sprawności ruchowej, motorycznej w zakresie szybkości, zwinności, zręczności oraz kształtowanie prawidłowej postawy ciała.

Tygrysy - Tłusty Czwartek

Kolorowa masa solna, cekiny, brokat oraz kolorowe dodatki to przepis naszych Tygrysków na przepiękne pączki z okazji Tłustego Czwartku