Zielona Noc

Nasz fantastyczny rok szkolny zakończył się Zieloną Nocą, która miała na celu dostarczyć dzieciom mnóstwo atrakcji. Dzieci podczas Zielonej Nocy odwiedziły Szkołę Magii i Czarodziejstwa. Po udanej zabawie na dzieci czekało małe co nieco w postaci pysznej kolacji. Następnie wszystkie dzieci udały się na ostatni odpoczynek w naszym przedszkolu.

Sowy -wizyta pszczelarza

Z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu gościli państwo Sobolewscy. Ostatnia cześć warsztatów miala na celu: pokazanie pszczół w specjalnym ulu, przymierzenia stroju pszczelarza oraz pożegnanie się z pszczółka Mają przy wspólnej zabawie.

Konkurs „Braniewo w oczach dziecka”

Dnia 19.06.2023 grupa Sowy wybrała się na uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Braniewo w oczach dziecka”. Wyróżnienie otrzymali: Kaja K., Julia D., Aniela H., Antoni K. oraz Igor R.

Światowy Dzień Ziemi

Celem tego wyjątkowego dnia jest zwrócenie uwagi mieszkańców naszej planety na problemy związane z ochroną przyrody i promowanie postaw ekologicznych

„Pszczoły”

Państwo Sobolewscy ponownie odwiedzili przedszkole. Tym razem warsztaty pszczelarskie dotyczyły budowy ula i pozyskiwania miodu przez pszczelarza.

Sowy - żabie sprawy

Wykonanie pracy plastycznej żaby w grupie Sowy.

Celem zajęć było:

-wzbogacenie wiedzy przyrodniczej na temat żab;

-wspieranie rozwoju motoryki małej;

-rozwijanie pomysłowości.

Teatr cieni w grupie Sowy.

Celem zajęć było:

-utrwalenie wiadomości o teatrze;