sowy grupowe z sowa kopia min

Dzień kota

Grupa Sowy wybrała się na zajęcia do biblioteki miejskiej, gdzie przedszkolaki wzięli udział w zajęciach poświęconych Dniu Kota. Obok psów to najczęściej hodowane zwierzęta domowe. Dzieci miały okazje m. in. sprawdzić, co oznaczają kocie zachowania i czego nie lubią.

Popcorn Day

19 stycznia dzieci z grupy Sowy na języku angielskim obchodziły Popcorn Day. Wykonały pracę oraz świętowały poprzez jedzenie popcornu, poznanie historii tego dnia.

Praca plastyczna - Święty Mikołaj

W miesiącu grudniu dzieci z grupy Sowy na języku angielskim wykonały w grupach pracę plastyczną Święty Mikołaj oraz wykonały sztuczny śnieg. Poznały również słownictwo związane z zimą, Świętami Bożego Narodzenia.

Warsztaty o Mikołaju Koperniku

Dzieci  grupy Sowy miały okazję wziąć udział w Warsztatach o Mikołaju Koperniku z adiunktem  p. Zorianną Polenik z Muzeum Mikołaja Kopernika z Fromborka.