malenstwa grupowe kopia min

Dzień Kobiet

Dzień kobiet to wyjątkowy dzień. Ważny zarówno dla tych dużych jak i tych małych kobiet. 8 marca "Maleństwa" również obchodziły to święto w naszym przedszkolu. Chłopcy złożyli życzenia swoim koleżankom oraz wręczyli im niespodzianki.

Dzień Dentysty

Dnia 5 marca w naszym przedszkolu dzieci z grupy „Maleństw” obchodziły „Dzień dentysty”. Dzieci miały okazję dowiedzieć się kim jest dentysta oraz czym się zajmuje. Przedszkolaki dowiedziały się jak właściwie dbać o higienę jamy ustnej. Dzieci zwróciły także uwagę na odpowiednie odżywianie się Poznały produkty, które pomogą im zadbać o to aby zęby były zdrowe.

Dzień Babci i Dziadka

16 lutego dzieci z naszego przedszkola obchodziły uroczystość „Dnia babci i dziadka”. Z tej okazji Maleństwa zaprosiły wszystkie swoje babcie oraz dziadków. Od samego rana dzieci z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Babcie i dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.

Warsztaty z czekolady

Przedszkolaki z grupy „Maleństw” wzięły udział w czekoladowych warsztatach. Podczas spotkania dzieci miały okazję poznać etapy produkcji czekolady. Następnie uczestnicy degustowali różne rodzaje czekolady. Po małym poczęstunku dzieci mogły zabrać się do twórczej pracy.